VÄGGHYLLOR, 3 st, "String", Nils & Kajsa Strinning, 1900-talets mitt.

4488903. VÄGGHYLLOR, 3 st, "String", Nils & Kajsa Strinning, 1900-talets mitt.

Hylla med tre hyllor, teak, längd ca. 78 cm,
Hylla med två hyllplan, längd 78 cm.
Hylla med två hyllplan, längd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 572