RINGAR, 5 st, guld med karneol samt diamant. Vikt 25,62 g.

448881. RINGAR, 5 st, guld med karneol samt diamant. Vikt 25,62 g.

Ringar, storlek 17 - 20. En ring med skadad diamant.

Bruksslitage, skador. Gravyr på insida av merparten ringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 402