CHRISTIAN WERNER. Sängbord "Everywhere", Ligne Roset, Frankrike.

4488784. CHRISTIAN WERNER. Sängbord "Everywhere", Ligne Roset, Frankrike.

Längd 70 cm. Bredd 34 cm. Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage, några repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 167