FÅTÖLJ med FOTPALL, formgivare Roger Persson för Swedese, 2000-tal.

448867. FÅTÖLJ med FOTPALL, formgivare Roger Persson för Swedese, 2000-tal.

Höjd 110.5 cm. Grå textil med nackstöd i skinn.

Bruksslitage. Fotpall med smärre fläckar. Tyg med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 562