BORDSUR, Frankrike, 1800-tal.

BORDSUR, Frankrike, 1800-tal.
4488668. BORDSUR, Frankrike, 1800-tal.

Stomme i mässing samt porslin med dekor av figurscener. Höjd 55 cm, bredd 40 cm.

Ytslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 395