OLLE BONNIER. Komposition, färglitografi, signerad samt daterad 20/400.

448855. OLLE BONNIER. Komposition, färglitografi, signerad samt daterad 20/400.

Bildyta ca 14,5 x 22,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 14,5 x 22,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 520