ARMBAND, mikromosaik, Italien, 1900-talets första hälft.

448848. ARMBAND, mikromosaik, Italien, 1900-talets första hälft.

Metall med inlägg i blomformationer. Längd ca 18 cm, bredd ca 1,4 cm.

Bruksslitage, metall med patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 315