ELGITARR MED FÖRSTÄRKARE, stativ och väska, 4 delar, 1900-tal.

4488432. ELGITARR MED FÖRSTÄRKARE, stativ och väska, 4 delar, 1900-tal.

Förstärkare GA-15, mått ca: 27x26x15 cm.
Elgitarr, längd ca: 100 cm. med väska och stativ.

Elgitarren saknar 2 strängar, ytsmuts, bruksslitage, dragkedjan lossnat på ett ställe på fodralet, förstärkaren fungerade vid enklare test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 368