ULF SJÖSTRÖM. "Pumpen", etsning, signerad U. Sjöström.

4488352. ULF SJÖSTRÖM. "Pumpen", etsning, signerad U. Sjöström.

Ramstorlek 39 x 29 cm, 8/20.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 39 x 29 cm, 8/20.

Antal besök: 127