BALANSVÅG, mässing, 1800-tal.

BALANSVÅG, mässing, 1800-tal.
4488265. BALANSVÅG, mässing, 1800-tal.

i mahognylåda,
denna 32 x 21 x 7 cm.

obetydlig slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

i mahognylåda,
denna 32 x 21 x 7 cm.

obetydlig slitage.

Antal besök: 166