SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
4488058. SLAGBORD, 1800-tal.

Ca 49 x 100 cm, 76 cm hög
Klaffarna är 22 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4488058. SLAGBORD, 1800-tal.

Ca 49 x 100 cm, 76 cm hög
Klaffarna är 22 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 351