BAJONETT, Västerbotten, tidigt 1900-tal.

4487641. BAJONETT, Västerbotten, tidigt 1900-tal.

Rak stickbajonett med hel metallslida, räfflat metallhandtag
Märkt: N74 H I20

Längd inkl slida: 35 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt: N74 H I20

Längd inkl slida: 35 cm.

Antal besök: 221