SVEN BERTIL BERG. Komposition med flicka, etsning, signerad 1971.

4487545. SVEN BERTIL BERG. Komposition med flicka, etsning, signerad 1971.

Ramstorlek 62 x 52 cm, 3/20.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 62 x 52 cm, 3/20.

Antal besök: 98