VÄGGLAMPA, betsad furu, 1950/60-tal.

448751. VÄGGLAMPA, betsad furu, 1950/60-tal.

Vägglampa med vridbar arm
Väggfästets höjd 27,5 cm, mått utifrån väggfäste 52 cm.

Tyget på skärmen med slitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägglampa med vridbar arm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 393