PETER DAHL. Restauranginteriör, färglitografi.

4487390. PETER DAHL. Restauranginteriör, färglitografi.

Signerad Peter Dahl, 357/375, bildmått ca 58x85, rammått 76x102 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 357