GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

4487381. GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

Bredd 41,5 cm.
Djup 26 cm.
Höjd 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 41,5 cm.
Djup 26 cm.
Höjd 190 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 170