KRYDD- OCH SPECERIHYLLA, keramik och trä, Rörstrand.

4487188. KRYDD- OCH SPECERIHYLLA, keramik och trä, Rörstrand.

Längd ca. 54, bredd 15, höjd 40 cm.

Krackelyr, missfärgningar, 2 med lagningar, nagg, en defekt, en med spricka, en med spricka och glasyrskador.
Hylla med repor, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 342