RETRO STOL I TEAK, 1900-TAL.

448713. RETRO STOL I TEAK, 1900-TAL.

Teak stol med metallram, mycket rustik och väldigt cool.

Bruksslitage.
Det finns några märken och repor och det saknas en bit av faner.
Rost på stålramen på flera ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Haluta
Antal besök: 2 493