Parti nysilver (94). 1900-tal.

44870. Parti nysilver (94). 1900-tal.

7 st bakelsegafflar
12 st moccaskedar
6 st moccaskedar
6 st serveringsskedar
6 st serveriingsgafflar
12 st matskedar, danska
10 st teskedar, danska
3 st uppläggningsskedar
1 st sockerströare
1 st soppslev
6 st matskedar
6 st moccaskedar
8 st fruktknivar
4 st udda uppläggningsgafflar
2 st udda delar
2 st ljusstakar
1 st bordsborste/skyffel
1 st servetthållare.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st bakelsegafflar
12 st moccaskedar
6 st moccaskedar
6 st serveringsskedar
6 st serveriingsgafflar
12 st matskedar, danska
10 st teskedar, danska
3 st uppläggningsskedar
1 st sockerströare
1 st soppslev
6 st matskedar
6 st moccaskedar
8 st fruktknivar
4 st udda uppläggningsgafflar
2 st udda delar
2 st ljusstakar
1 st bordsborste/skyffel
1 st servetthållare.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 820