GUNNAR PALMGREN. AKVARELL, daterad 62, dedikerad.

4486930. GUNNAR PALMGREN. AKVARELL, daterad 62, dedikerad.

Med personlig hälsning.
19x34 cm
Rammått 37x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med personlig hälsning.
19x34 cm
Rammått 37x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Adress

Ställvägen 2
516 34 Dalsjöfors
Sverige

Placering
Tavlor 1 Hylla 2
Antal besök: 143