GUSTAF RYDBERG. Kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 01.

448680. GUSTAF RYDBERG. Kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 01.

50 x 60 cm.

Bucklig, fläckar, något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Antal besök: 3 079