GUNNAR NORDSTRÖM. "Vårträd och klippor", olja på duk, signerad och daterad -74.

448678. GUNNAR NORDSTRÖM. "Vårträd och klippor", olja på duk, signerad och daterad -74.

Ca 66 x 47 cm.

Gunnar Nordström (Född 1921)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 66 x 47 cm.

Gunnar Nordström (Född 1921)

Antal besök: 1 301