ERNST WILHELM WIDELL. Olja på duk, signerad-47.

448671. ERNST WILHELM WIDELL. Olja på duk, signerad-47.

45 x 37 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 742