RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
ERNST WILHELM WIDELL. Olja på duk, signerad-47.
448671. ERNST WILHELM WIDELL. Olja på duk, signerad-47.
45 x 37 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 37 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
633