GOLVLAMPA, industrimodell, AB Svenska Klämlampan, Malmö, 1900-tal.

448665. GOLVLAMPA, industrimodell, AB Svenska Klämlampan, Malmö, 1900-tal.

Metall. Ställbar skärm. Höjd ca 132-150 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 448