OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, efter Rafael.

44865. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, efter Rafael.

Madonna med barnet. 77x63.

Flertalet lagningar samt retuscher. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Madonna med barnet. 77x63.

Antal besök: 1 075