SVEN X:ET ERIXSON. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad 1944.

448655. SVEN X:ET ERIXSON. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad 1944.

Blomsterstilleben föreställande fingerborgsblomma
Till förmån för Rädda Barnen.

43 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Till förmån för Rädda Barnen.

43 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 630