INKÖPSTAVLA FÖR HUSHÅLLET, plåt, "För kooperativa kassakvitton", 1930/40-tal.

448642. INKÖPSTAVLA FÖR HUSHÅLLET, plåt, "För kooperativa kassakvitton", 1930/40-tal.

Fällbara pilar med text för huhållsvaror. Höjd 31 cm.

Slitage, repor, anlupet, färgbortfall, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819