SOFFBORD MED KLAFFAR OCH LÅDOR, engelsk stil, 1900-tal.

44864. SOFFBORD MED KLAFFAR OCH LÅDOR, engelsk stil, 1900-tal.

Total längd 136, bredd 52, höjd 58 cm.

Slitage, fanerskador, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador, blekt.

Antal besök: 679