Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
ÅKE BJURHAMN. Olja på duk signerad -10.
448635. ÅKE BJURHAMN. Olja på duk signerad -10.
50 x 61 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
3 437