STOL; trä, allmogearbete.

STOL; trä, allmogearbete.
4486325. STOL; trä, allmogearbete.

1800-tal,
h 92 cm, sitthöjd 43 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1800-tal,
h 92 cm, sitthöjd 43 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 135