PARTI KERAMIK, 7 delar, mestadels Gustavsberg, 1900-tal.

44862. PARTI KERAMIK, 7 delar, mestadels Gustavsberg, 1900-tal.

Bla. Lisa Larson och Wilhelm Kåge (Verkstad), höjd ca 5 - 10 cm.

Bruksslitage, hästen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738