GOLVUR, barock 1700-tal.

GOLVUR, barock 1700-tal.
448616. GOLVUR, barock 1700-tal.

Rakt fodral, senare ommålat, spår av orignalmålning.
Ej funktionstestat.
Höjd 210 cm.

Skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestat.
Höjd 210 cm.

Skador, färgbortfall.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 711