STELLAN MÖRNER. "Rosenkavaljeren 59", färglitografi, signerad samt provtryck.

448615. STELLAN MÖRNER. "Rosenkavaljeren 59", färglitografi, signerad samt provtryck.

44 x 56 cm.

Något gulnat. Ett hörn med veck. Oramad.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 56 cm.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 335