THOMAS ROWBOTHAM. Akvarell, signerad 1853.

4485953. THOMAS ROWBOTHAM. Akvarell, signerad 1853.

Ram ca 47 x 56 cm.
Bild ca 22 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 47 x 56 cm.
Bild ca 22 x 31 cm.

Antal besök: 230