BORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.

448588. BORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med mahogny. Svängda ben. Profilerad skiva och sarg. Längd 52. Bredd 37. Höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 262