GLASSERVISDELAR, 24 delar, glas, Orrefors.

448575. GLASSERVISDELAR, 24 delar, glas, Orrefors.

Bestående av: 6 cocktail, 18 vitvins glas, höjd ca 15 resp. 18 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 545