MATSALSSKÅP, ek, 1930/40-tal.

MATSALSSKÅP, ek, 1930/40-tal.
4485470. MATSALSSKÅP, ek, 1930/40-tal.

Längd 186, bredd 51, höjd 134 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318