GOLVHYLLA med BELYSNING, 1990-tal.

4485398. GOLVHYLLA med BELYSNING, 1990-tal.

Guldfärgad metall, tre lösa hyllplan i glas. Upptill belysning med uplight och spotlight nedåt. 35 x 35, höjd 186 cm.

Smärre slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 177