SKRIN, valnöt med mässingsbeslag.

4485323. SKRIN, valnöt med mässingsbeslag.

1900-talets 1 hälft,
l 27 cm,
b 15 cm,
h 10,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets 1 hälft,
l 27 cm,
b 15 cm,
h 10,5 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 222