1800-TALETS BRONSFIGUR PÅ EN ROSA MARMORBAS.

4485269. 1800-TALETS BRONSFIGUR PÅ EN ROSA MARMORBAS.

FIGUR, brons på botten av rosa marmor, 19TH-talet, H. 29cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 147