ROLF HALLEN. Kullagatan Helsingborg, litografi, signerad.

4485210. ROLF HALLEN. Kullagatan Helsingborg, litografi, signerad.

Ramstorlek 43 x 53 cm, 160/650.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 195