SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, bonat trä, 1960/70-tal.

448512. SEKRETÄR MED SKRIVKLAFF, bonat trä, 1960/70-tal.

Bredd 89 cm. Djup 42 cm. Höjd 110 cm.

Skavmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 682