VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

4485078. VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

1 st svartvit vette, monogramsignerad AS, längd ca 27 cm, höjd ca 10 cm.
1 st brunvit vette med ögon av glas, längd ca 28 cm, höjd ca 11 cm.

Bruksslitage, vit färgfläck på bruna vettens rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 278