LINNEDUKAR, stort parti, 1900-tal.

448483. LINNEDUKAR, stort parti, 1900-tal.

Olika storlekar, olika modeller.

Ålders - samt bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders - samt bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Antal besök: 369