TREHJULING. 1960-tal.

TREHJULING. 1960-tal.
4484389. TREHJULING. 1960-tal.

Sitthöjd 32 cm, längd 65 cm, bredd 35 cm.

Ytrost framför allt på styre och framskärm. Torrsprickor i däck. Repor, skav, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 139