RAGNAR RING. "VÅRBLOMMOR", KUBISTISKT BLOMSTERSTILLEBEN.

4484246. RAGNAR RING. "VÅRBLOMMOR", KUBISTISKT BLOMSTERSTILLEBEN.

Signerad och daterad 1960, olja på pannå, betitlad à tergo, 50x36 cm, ram 63x49 cm.

Ram med hanteringsslitage, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399