HYLSBAJONETT m/1867 för Remington.

4484208. HYLSBAJONETT m/1867 för Remington.

Stämplar 2490 1449 H C.F A.v.V.(besiktningsman Alfred Alexander Nikolaus von Vegesack)
Längd 55,5cm.

Gott bruksskick.

Tema

Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55,5cm.

Gott bruksskick.

Tema

Militaria

Antal besök: 156