EINAR WENNBERG. Älvlandskap, färglitografi, märkt HC och daterad -91.

448393. EINAR WENNBERG. Älvlandskap, färglitografi, märkt HC och daterad -91.

46 x 32 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 32 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 518