PÅSKPYNT, påskägg i form av kycklingar, 2 st, 1950-tal.

4483633. PÅSKPYNT, påskägg i form av kycklingar, 2 st, 1950-tal.

Textilklädda godisgömmor.
Höjd 29 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Textilklädda godisgömmor.
Höjd 29 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 142