BJÖRN WIINBLAD. Duk, signerad i trycket.

4483436. BJÖRN WIINBLAD. Duk, signerad i trycket.

Ca. 150x210 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 150x210 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Antal besök: 358